KoloryzacjaKOLORYZACJA GLOBALNA 3D

Dzięki takiej koloryzacji uzyskasz efekt wyrazistych, głębokich, mieniących się kolorów. Gama kolorów jest bardzo szeroka, od stonowanych po najbardziej odważne. Dzięki grze odcieni zwiększających głębię koloru, Twoje włosy uzyskają nowy miar.

Przy aplikacji wykorzystujemy technikę panelowej koloryzacji, podkreślając poszczególne warstwy włosów. Dodatkowo stopniujemy odcienie od ciemnego do jasnego, od nasady włosów aż po ich końce.W efekcie powstaje iluzja, większej głębi i kolor nabiera innego wymiaru, wymiaru 3D.

10846481_740549462681123_4184287400745768975_n

OMBRE

Ombre hair czyli metoda stopniowego rozjaśniania włosów (ciemniejsze u nasady, jaśniejsze na końcach) od kilku lat jest ulubionym zabiegiem fryzjerskim kobiet na całym świecie. Jej prekursorką była Carrie Bradshaw, która na długo przed siostrami Kardashian lansowała stopniową koloryzację. Teraz robią ją gwiazdy, robią ją zwykłe dziewczyny. Idealna, jeśli lubisz surferski look i włosy rozjaśnione słońcem. Jeśli jednak nie przekonuje cię pomysł posiadania brązu u nasady i blondu na końcówkach, szukasz czegoś łagodniejszego i bardziej naturalnego, proponujemy sombre czyli subtelne ombre.

Ombre-Sac-Modelleri-91

SOMBRE

Sombre to idealna propozycja na lato – łagodniejsze pasemka, które dają efekt pukli rozjaśnionych słońcem.

Czym się różni sombre od swojej starszej siostry? Przede wszystkim jest bardziej naturalne, a jasne refleksy nie są zarezerwowane tylko dla końcówek. Możesz rozjaśnić buzię kilkoma pasemkami przy samej twarzy. Krótsze warstwy włosów mają cienkie pasemka koloru, które biegną przez całą długość. Klasyczne ombre może wydawać się nieco płaskie. Włosy farbowane metodą sombre są bardziej gęste, pełne życia. No i w przeciwieństwie do ombre, wyglądają równie dobrze u brunetek i blondynek. Koniec z dyskryminacją!

SAMSUNG CSC

KOLORYZACJA ANTI-AGE

Koloryzację wykonujemy specjalistycznymi produktami technicznymi bez amoniaku oraz para-phenylenediaminy (PPD), z dodatkiem luksusowej mieszanki Keratyny, Olejku Arganowego, Oleju Lnianego i Protein Jedwabiu.

Ta niepowtarzalna formuła wykorzystuje naturalny efekt synergii tworzących ją składników i umożliwia w pełni efektywne przenikanie mikrocząsteczek pigmentu, a co za tym idzie perfekcyjne, jednolite pokrycie siwizny. Zwiększona dawka naturalnych składników aktywnych zapewnia włosom dopływ cennych substancji o właściwościach regeneracyjnych, odżywiających oraz ochronnych. Dzięki nim włosy zyskują olśniewający blask oraz intensywny, bardzo trwały kolor, a to wszystko przy maksymalnej ochronie struktury włosa i skóry głowy.

SAMSUNG CSC

KOLORYZACJA SPLASHLIGHT

Żegnamy tradycyjne ombre, witając splashlight hair! Farbowanie tego typu przypomina efekt rzucania przez słońce odbicia w oknie, które odznacza się na naszych włosach. Ma sugerować nierówną „plamę” tak, jakby została niezdarnie rzucona na nasza kosmyki. Ta naturalna wersja, gdzie granica między farbowanymi a naturalnymi pasmami jest mocno roztarta.

Splashlight to technika koloryzacji, polegająca na nadaniu włosom światła. “Dokładniej, blask dodany jest ich środkowej części. To tak, jakby z twoich włosów wydobywało się światło. Koloryzację tę można zrobić na każdej długości włosach, aczkolwiek nie mogą one być zbyt pocieniowane. W przeciwnym razie efekt będzie mniej widoczny”

Na włosach naturalnie lokowanych, rozjaśnienie jest bardziej naturalne i mniej wyraźne niż na włosach prostych. Splashlight nie jest umiejscowiony tak jak tie&dye, które widnieje tylko na końcówkach. Tutaj, Splashlight wydobywa się z głębi fryzury i widać go nawet wtedy, gdy twoje włosy są w ruchu. Sprawiają one wówczas wrażenie, jakby były rozjaśnione, a w rzeczywistości jest to Splashlight”.

babylights-43002805

KOLORYZACJA FLAMBOYAGE

Flamboyage jest to koloryzacja polegająca na wybraniu poszczególnych pasm za pomocą taśm ze specjalnym klejem który nie powoduje żadnych uszkodzeń włosa. Cienkie pasma włosów przyklejają się do taśmy, następnie zabezpiecza się je papierowym paskiem o tej samej grubości co taśma i farbuje resztę włosów na jednolity odcień, dopasowany kolorystycznie do „pasemek”. Włosy, które przyklejają się do taśmy, rozkładają się później nierównomiernie po całej głowie. Dokładnie tak, jak włosy rozjaśnione słońcem dzięki czemu uzyskujemy efekt włosów muśniętych słońcem.

c399cb986c337b26e1a6c4caa1124885