Wybraliśmy dla Państwa Nową jakość mikropigmentacji permanentnej, zaufaliśmy niemieckiej szkole, która wydobywa z ludzi to co najpiękniejsze. Naszym celem jest wykonanie makijażu permanentnego na tyle subtelnie, by nie przykuwał nadmiernie uwagi, by twarz wyglądała promienniej i wyraźniej.

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie – aparat charakteryzuje się wysoką częstotliwością ukłuć igły, co sprawia że zabieg jest niemal bezbolesny. Ma również możliwość dobierania prędkości nakłuć do grubości skóry – dzięki temu pigment wprowadzany jest równomiernie, a skóra pozostaje nienaruszona – nie ma mowy o krwawieniu, opuchliznach czy podrażnieniu naskórka. Proces gojenia jest bardzo szybki. Na rynku najczęściej podczas zabiegów używana jest tylko maść Emla lub Lidokaina, która działa ok. 15 minut co sprawia, że zabieg jest ostatecznie kojarzony jako bolesny. W naszym gabinecie podczas całego zabiegu stosujemy skuteczne znieczulenia (maści lub żel aplikowane co kilka minut tzw. znieczulenia na otwartą ranę), które sprawiają że makijaż permanentny jest niemal nieodczuwalny.

Dysponujemy szeroką gamą barwników ( produkcja USA – Natural Perfection )do makijażu permanentnego. Mieszamy ze sobą różne pigmenty dążąc do stworzenia idealnego koloru dobranego indywidualnie do oczekiwań naszych Klientów.

Zabieg wykonywany jest w 100% sterylnych warunkach z zachowaniem najwyższej higieny (jednorazowe rękawiczki, maski, okulary, pojemniki do utylizacji, pojemniczki na pigment i znieczulenie). Nasze pomieszczenia przystosowane są do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do zabiegu używamy jednorazowych igieł, które rozpakowywane są przy Kliencie.

Zabieg pigmentacji długotrwałej może być zastosowany w przypadku każdego typu skóry, zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Wykonujemy subtelne makijaże trwałe podkreślające kobiecą urodę.

Pierwsze spotkanie to bezpłatna konsultacja na której odpowiemy na wszystkie pytania. Wykonany zostanie próbny rysunek. Z takim makijażem dobrze jest po prostu „pobyć” przez cały dzień, by przekonać się że czujemy się w nim dobrze, że jest to dokładnie to czego oczekujemy.

Sama mikropigmentacja przebiega dwu etapowo – na pierwszym spotkaniu wykonujemy bardzo delikatny makijaż, celem kolejnej (bezpłatnej) wizyty jest drobna korekta, pozostawiamy sobie możliwość zwiększenia natężenia barwy.

Druga wizyta odbywa się po 3-4 tygodniach – jest to niezbędny czas by barwnik rozmieścił się w odpowiedni sposób w naskórku.

Makijaż permanentny utrzymuje się od 2-5 lat, przy czym 5 lat dotyczy sytuacji kiedy następuje całkowite wyłuszczenie barwnika z naskórka. Wykonany agresywnie – wyglądający jak ciemna plama – ma szanse na utrzymanie się dłużej. Wykonany w subtelny sposób wymaga delikatnej korekty – odświeżenia co jakiś czas.

BRWI

 • Metoda OMBRE – cienia, henny
 • Metoda WŁOSKOWA – metodą maszynową lub manualną tzw. MICROBLADING
 • Metoda ŁĄCZONA – technika cienia z włosem

Częśto słyszymy pytanie, która z proponowanych metod jest najlepsza? Odpowiedź jest prosta – każda wygląda pięknie, pod warunkiem, że jest odpowiednio wykonana. Brwi stanowią najważniejszy element naszej twarzy, potrafią zmienić jej wyraz, sprawić, że oko wydaje się bardziej otwarte, twarz wygląda promienniej. Dlatego nasz wybór powinniśmy zacząć nie od wyboru techniki – tu specjalista posłuży nam radą i doświadczeniem, a od poszukiwania odpowiedniej osoby, w której ręce oddamy swoją twarz. Należy mieć świadomość, że dana technika wykonana przez różne osoby może wyglądać całkiem inaczej. Jej jakość zależy od umiejętności, wyczucia estetyki i doświadczenia linergisty.

Brwi nie mogą stanowić na naszej twarzy punktu, który zwraca na siebie nadmierną uwagę – ich linia i odcień muszą być perfekcyjnie dobrane do owalu twarzy.

Dziś bardzo modna stała się metoda imitująca włoski MICROBLADING – jesteśmy jednak zdania, że sprawdza się ona w przypadku, kiedy klientka ma swoje brwi – wtedy jesteśmy w stanie schować wrysowane włoski między jej brwi i sprawić, że je jedynie zagęszczą – wtedy będą wyglądać naturalnie. Rysowanie włosków na „gołej” skórze jest ryzykowne o tyle, ze z bliska widać, ze jest to rysunek – nawet kiedy pracujemy kilkoma kolorami, żeby uzyskać efekt trójwymiaru, z bliska brwi wyglądają na płaskie i jednak narysowane. Technika włoskowa pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu, subtelnego podkreślenia koloru. Z naszego doświadczenia wynika, że kobiety oczekują nieco mocniejszego podkreślenia łuku brwiowego i technika włoskowa jest finalnie najczęściej niewystarczająca. Przeglądając strony internetowe można napotkać wiele prac obrazujących efekt brwi włoskowych tuż po wykonaniu – trzeba mieć na uwadze, że po wygojeniu brwi są jaśniejsze niemal dwa razy, włos staje się bardzo delikatny.

Technika Ombre przypomina dobrze wykonaną hennę czy podkreślone lekko cieniem brwi – z takim makijażem jest dobrze każdej kobiecie. Delikatny cień, który jest wzmocniony w dolnej części łuku brwiowego, delikatny na przodzie i w górnej linii brwi. Taki cień wygląda dobrze zarówno jeśli klientka ma swoje gęste brwi jak i nie posiada ich wcale. No i nie naraża nas na niechciane pytanie „jak Ty te włoski tak równo sobie wyrysowałaś?”…

Naszym zdaniem najlepsze efekty przynosi metoda Ombre, połączona – jeśli oczywiście jest taka potrzeba z metodą włosa. Włos malowany jest w miejscach gdzie natura go poskąpiła. Pięknie wtapia się w cień i wygląda na jego tle zdecydowanie bardziej naturalnie niż na jasnej skórze.

Ostateczną decyzję dotyczącą wyboru techniki pigmentacji brwi podejmujemy współnie z Klientką podczas wstępnej konsultacji. Wykonywany jest wtedy również rysunek poglądowy.

Dobór odpowiedniej techniki zależy od kilku czynników – ilości i odcienia naturalnych włosów, rodzaju skóry i oczekiwań Klientki.

Polecamy go szczególnie:

 • przy bladych, jasnych i nieregularnych ustach
 • ustach, którym brak konturu, bardzo wąskich
 • przy zbyt jasnych brwiach lub całkowitym ich braku
 • przy braku rzęs lub ich słabym zarysie
 • dla osób, które chcą wyglądać wyraźniej od samego rana
 • dla alergików, osób uczulonych na kosmetyki kolorowe
 • dla sportowców, osób noszących okulary oraz szkła kontaktowe
 • do korygowania, kamuflażu blizn, przebarwień
 • upiększania i podkreślenia naturalnej urody

Mówimy o trwałości od 1 roku do kilku lat ponieważ dokładne określenie czasu wizualnej jakości makijażu nie jest możliwe. Pigment na brwiach i oczach będzie trwał dłużej niż na ustach, wynika to z podłoża, skóra i jej naturalna barwa w przypadku typów europejskich jest zdecydowanie łatwiejszym ” podkładem ” niż ” nieco zdradliwa „czerwień wargowa.

Przed zabiegiem wspólnie ustalamy kształt i kolor wykonywanego obszaru .Po dokładnej analizie i akceptacji ze strony klientki dopiero przystępuję do pigmentacji.desktop87 desktop144 desktop184 desktop162i desktop163i permanentny3 sylwia permanentnybrwi