Stylizacja rzęsPrzedłużanie rzęs metodą 1:1

Ciągły brak czasu, charakter pracy, styl życia wymuszają na nas staranny, zawsze świeży wygląd. Zwykłe kępki nie satysfakcjonują już wymagających klientek, poszukują one czegoś bardziej trwałego, dyskretnego, a zarazem naturalnego w efekcie.
Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu sztucznych rzęs 1:1 (jeden do jednego) do każdej naturalnej rzęsy klientki, włosek po włosku. Na efekt końcowy składa się zatemwiele czynników, powodując otwarcie oka i nadając mu nową, szczególną wyrazistość.
1537526_631308603644383_5149537785751095346_o

Przedłużanie rzęs metodą objętościową

2D-7D Hollywood effect

Do tej metody używamy tylko najcieńszych rzęs o grubości zaledwie 0,03 mm.(cieńsze od ludzkich rzęs). Tylko najcieńsze rzęsy pozwolą maksymalnie zagęścić naturalne rzesy bez ich obciążania. Ponieważ w tej metodzie aplikujemy od 2 do 7 rzęs jedwabnych na jedna rzęsę naturalną można uzyskać różne stopnie zagęszczenia. Przy gęstej aplikacji efekt dłużej się trzyma i można żadziej je uzupełniać ponieważ przy odpowiedniej technice aplikacji luki powstające z naturalnego cyklu rzęs są mniej widoczne.
paula puto3
Pracujemy na rzęsach Noble Lashes. Są to jedwabne rzęsy, wykonane w z jedwabnych protein pochodzenia naturalnego. Rzęsy są lekkie, naturalnie wygięte, świetnie wyglądają i jednocześnie nie obciążają naturalnych rzęs. Rzęsy Noble Lashes to najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku.
Kleje Noble Lashes nie pozostawiają śladów i są niewidoczne. Rzęsy są odporne na wodę, pot, łzy oraz wysoką temperaturę. Posiadamy również specjalne kleje dla alergików. Noble Lashes to gwarancja jakości oraz bezpieczeństwa.