WizażMakijaż dzienny

Jest to makijaż bardzo delikatny, praktycznie niewidoczny. Charakteryzuje się subtelnym podkreśleniem walorów Klientki przy jednoczesnym ukryciu niedoskonałości.

Makijaż okolicznościowy

Makijaż ten dopasowujemy do rodzaju okoliczności. W zależności od upodobań i urody Klientki podkreślamy oczy bądź usta. Jeżeli Klientka preferuje mocne i wyraziste makijaże podkreśleniu ulegają zarówno oczy jak i usta. Makijaż ten jest bardzo trwały, ponieważ musi się utrzymać długi okres czasu na twarzy Klientki. Do uzyskania takiego efektu używamy specjalnych, selektywnych kosmetyków oraz specjalnego fixer spray’a, który ma za zadanie utrwalić wykonany przez nas makijaż. Istnieje możliwość doczepienia sztucznych rzęs.

Makijaż próbny ślubny

Zalecamy skorzystanie z usługi makijażu próbnego. Na takim spotkaniu przeprowadzamy bardzo szczegółowy wywiad z Klientką, podczas którego bliżej poznajemy Panne Młodą, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać Jej wymaganiom. Podczas wywiadu istotne jest zaprezentowanie zdjęcia sukni ślubnej, bukietu czy biżuterii. Najważniejsze jednak jest sprawdzenie jak Klientka maluje się na co dzień, aby poznać styl przyszłej Panny Młodej i wykonać makijaż jak najbardziej trafiony do upodobań Klientki.  Po wstępnych ustaleniach zabieramy się do tworzenia przyszłego makijażu właściwego.

Makijaż właściwy

Zazwyczaj jest to makijaż, który został ustalony podczas wcześniejszego spotkania na makijażu próbnym. Dzięki czemu Panna Młoda nie musi się stresować i może spokojnie, z poczuciem bezpieczeństwa oddać się w nasze ręce i w miarę możliwości zrelaksować przed tak ważną chwilą.

Makijaż fotograficzny

To makijaż wykonany specjalnie pod sesję zdjęciową. Charakteryzuje się użyciem specjalnych kosmetyków HD oraz sposobem wykonania. Główny nacisk kładziemy na bardzo dobrze wyprofilowaną i rozświetloną twarz. Bardzo ważne jest uwzględnienie światła oraz scenerii w jakiej ma być przeprowadzona sesja. W zależności od tego czy sesja jest w plenerze czy w studio makijaż jest odpowiednio dobrany do danych warunków.

Makijaż HD

Wysoka jakość nagrań i zdjęć powoduje, że makijaż staje się bardziej widoczny i wygląda nienaturalnie. W związku z tym, do tego typu okoliczności stosujemy specjalne kosmetyki High Definition profesjonalnych marek takich jak Smashbox, Dior czy Make up for ever. Makijaż jest stworzony na potrzeby profesjonalnych sesji zdjęciowych czy też pod telewizję. Na co dzień jest zdecydowanie „za ciężki”.