Stylizacja paznokciManicure

Zabieg manicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym i upiększającym wykonywanym w każdym salonie kosmetycznym.
dłonie są naszą wizytówką – zadbane, delikatne, są pożądane przez każdą kobietę, a pięknie pomalowane przyciągną spojrzenie nie jednego mężczyzny.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka niewiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie przez długi czas. Nie tracą też blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”.
Manicure hybrydowy daje możliwość wykonania wszelkich rodzajów zdobień – francuski manicure, jeden kolor, a nawet wtapianie drobnych kamyczków.

Pedicure

Pediure to zabieg pielęgnujący który obejmuje ocenę stanu paznokci, skóry stóp, oraz zmian skórnych. Na optymalny zabieg pedicure składają się następujące czynniki: diagnostyka, oczyszczanie oraz pielęgnacja skóry, wyprofilowanie paznokci, masaż oraz ich kąpiel. Jest to ceremonia, która łączy w sobie kąpiel stóp, luksusowy masaż oraz pielęgnacje.

Pedicure hybrydowy

Zabieg pedicure tego rodzaju na początku wygląda tak jak każda inna stylizacja paznokci u stóp. Po pierwsze należy nadać płytce paznokciowej odpowiedni kształt i wyciąć skórki. Następnie wykonywane jest oczyszczanie paznokci, by nakładane na nie produkty były trwalsze. Kolejnym krokiem jest nałożenie na paznokcie bazy, a następnie lakieru hybrydowego do paznokci o dowolnym kolorze. Teraz jeszcze pozostaje nam zaaplikowanie na płytkę paznokciową utwardzacza i uaktywnienie go poprzez poddanie paznokci działaniu lampy UV.