Zabiegi pielęgnacyjnePURACTIVE Ceramidy i kwasy owocowe A.H.A. – kwas kojowy

405904_276880779047996_1460397982_n

Puractive to kompletna i naturalna linia do pielęgnacji skóry, wolna od olejów mineralnych Idealna dla skóry tłustej, z rozszerzonymi porami, zanieczyszczeniami lub niezrównoważonym pH. Dzięki interakcji z substancjami roślinnymi, takimi jak wyciąg z nasion grejpfruta (GSE), drzewo herbaciane i AHA (kwasy owocowe), produkty serii PURACTIVE skutecznie, wielofazowo działają na skórę. Staje się ona widocznie rozjaśniona, wolna od powierzchniowych nieczystości, równomierniejsza, bardziej miękka i gładsza.

Vintage 79

423389_276881532381254_147424020_n

Vintage 79 to tradycyjny rodzaj PODSTAWOWEJ serii do pielęgnacji skóry, która czerpie z minionej tradycji to, co najlepsze i łączy z nowym i bardziej interesującym wyglądem, a przede wszystkim z nowymi, bardziej specjalistycznymi i skutecznymi formułami. Niezwykle wszechstronna linia składająca się z kosmetyków nadających się do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry i wszelkich rodzajów niedoskonałości. Seria składa się z awangardowych, innowacyjnych formuł, wolnych od olejów mineralnych. Idealna dla podkreślenia piękna skóry, utrzymywania odpowiedniego nawilżenia i zapobiegania oznakom starzenia.

SUPREME LIFT FILLER

419949_276881989047875_50977215_n

Supreme Lift reprezentuje przyszłość kosmetologii dzięki nowym formułom produktów – Nanostrukturom, które udoskonaliły transport substancji aktywnych w głąb skóry. Dzięki temu zabieg oraz pielęgnacja domowa są bardziej skuteczne i funkcjonalne. Supreme Lift to linia o nadzwyczajnym działaniu liftingującym i spulchniającym, która pozostawia skórę jędrną i nawodnioną oraz modeluje kontury twarzy. Zastosowana mieszanka składników aktywnych gwarantuje zaskakujące rezultaty.

Primaluce395236_276882962381111_1406922244_n

Primaluce to ekskluzywna linia kosmetyczna- zarówno złuszczająca jak i rozjaśniająca, dzięki rewolucyjnemu połączeniu P.H.A., A.H.A., WHITE COMPLEX [biały kompleks] i NANOSTRUKTUR. Primaluce to stopniowy, sekwencyjny system złuszczający, zdolny do wygładzania, odbudowywania, rozświetlania i rozjaśniania skóry. Zabieg ten to cztery interaktywne i synergistyczne działania rozwiązujące problemy pogrubiania się, starzenia, nadmiernej pigmentacji i zanieczyszczeń skóry. Zapewnia nowy blask i splendor

New Age

423948_276883962381011_1295557686_n

New Age – „Nowy Wiek”
Kropla skoncentrowanej witalności specjalnie dla każdego rodzaju skóry narażanej na stres, działanie zanieczyszczeń i zmienne temperatury. Dzięki połączonemu działaniu witaminy C, kwasu hialuronowego, keratazy i fosfatazy alkalicznej w cyklodekstrynach, seria NEW AGE zalecana jest dla zmęczonej, przedwcześnie starzejącej się oraz wrażliwej i podatnej na kuperozę skóry

ReveilLance

419502_276884582380949_858995217_n

ReveilLance – to wielozadaniowy zabieg dla skór dojrzałych – odpowiedź na największe zagrożenie ze współczesnej cywilizacji : wolne rodniki, które przechwytuje i neutralizuje.
Poprawia samo-naprawcze zdolności skóry. Działa przeciwutleniająco, zapobiega uszkodzeniom błony komórkowej i białka strukturalnego. Chroni włókna kolagenowe, DNA i elastynę przed starzeniem się. Zapewnia optymalne poziomy witamin i energii do zwalczania wolnych rodników i wzmacnia. Wygładza i napina, zmniejsza zmarszczki. Nadaje zwartość i spoistość, przywraca świetlistość. Dzięki bardzo nowoczesnej i innowacyjnej kosmetycznej Technologii Wielopoziomowego Uwalniania i Przenikania gwarantuje kompleksową skuteczność.

Seductage 3D

420751_276885219047552_1651095303_n

Niespotykana dotąd w kosmetyce trójwymiarowa pielęgnacja skóry dojrzałej : w poziomie ( efekt rozluźniania i wyrównania na powierzchni), w pionie (w tkance łącznej i DNA- rekonstrukcja i restrukturyzacja) i w głąb (w skórze właściwej i tkance łącznej – zagęszczanie i spoistość).
Pierwszy na świecie Globalny Zabieg Anty-starzeniowy z 3-wymiarowym czynnikiem anty-starzeniowym T.A.F i nanostrukturami. Działa na skórę właściwą i w głębi skóry. Zmniejsza mikro-fałdy, zmarszczki i linie mimiczne oraz optymalizuje i wzmacnia wszystkie naturalne funkcje skóry. Poprawia wymianę komórkową, restrukturyzuje oraz zwiększa objętość, gęstość i zwartość skóry. Składniki aktywne z natury, biotechnologiczne substancje funkcjonalne, receptury Hi-Tech i bardzo zaawansowane systemy uwalniania – kompleksowo działają na wszystkie przyczyny i oznaki starzenia się. Zdecydowanie udoskonala skórę, natlenia ją, daje objętość i plastyczność.
Cykl 5 profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i uzupełniająca pielęgnacja domowa dają połączony efekt szokowy, który zatrzymuje i koryguje zmarszczki oraz linie mimicznych bez potrzeby stosowania inwazyjnych metod.

Jatoman

Linia kosmetyków stworzona dla Ciebie, dla Twoich rytmów i specyficznej natury Twojej skóry.
Energiczna harmonia składników aktywnych, które uwalniają skórę od stresu i czynią ją pokrzepioną, miękką i elastyczną.
Mineralne wyciągi z rodochrozytu są jak czysta energia ognia. Ten kamień optymizmu posiada nadzwyczajne właściwości wzmacniające i remineralizujące.
Bogactwo i hojność ziemi w kompleksie Med. Koncentrat składników aktywnych pochodzenia śródziemnomorskiego, o właściwościach wzmacniających i regenerujących.
Cała czystość wody w Hydrapure. Nawilżający i uelastyczniający kompleks roślinny.
Lekkość powietrza w nanostrukturach. Nieuchwytne, rewitalizujące i wysoce innowacyjne tekstury.

Details of Beauty – Szczegóły Piękna

427520_276886115714129_1466067629_n

ANTYSTARZENIOWY ZABIEG REWITALIZUJĄCY SKÓRĘ OKOLIC OCZU I UST

Zabieg przeznaczony jest na skórę wokół oczu i ust, czyli miejsca które są najmniej odporne na procesy starzenia. Ubogie w gruczoły łojowe, a przez to mniej chronione, wykazują większą podatność na powstawanie zmarszczek niż pozostałe okolice twarzy. Delikatna i cienka skóra wokół oczu – poddawana ciągłej mimice twarzy – stopniowo traci swoją właściwą funkcjonalność. Ponadto wykazuje większą podatność na zaburzenia mikro-krążenia, którego konsekwencją jest pojawienie się cieni i worków pod oczami. Usta, którym z wiekiem brakuje keratyny, kurczą się i stopniowo tracą swoją gęstość, powodując pojawianie się zmarszczek.

Zabieg pozostawia skórę wygładzoną, dobrze odżywioną i rozjaśnioną, a seria zabiegów pozwala zwalczyć i znacznie zminimalizować zmarszczki oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry okolic oczu i ust.

Lifting Code

10989019_792250864177649_4430049223083809678_n

Przeznaczenie: Lifting Code to ekskluzywna linia, której celem jest przywrócenie właściwych proporcji twarzy zgodnie ze „złotym podziałem”. Oznacza to ponowne zdefiniowanie rysów : owalu i profilu twarzy oraz szyi. Zabieg jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry, nawet najbardziej wrażliwych. Niezbędny natomiast dla suchej, odwodnionej, bez napięcia i poluźnionej skóry. Zalecany dla skóry z pojawiającymi się pierwszymi oznakami starzenia.
Działanie: Istotą działania Lifting Code jest wielokierunkowa, bio-rewitalizująca i dyfuzyjnie wypełniająca formuła. Oprócz napinania i liftingu działa wypełniająco, przeciwstarzeniowo, nawilża i odżywia. Składniki i technologie nowej generacji gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu.

Składniki aktywne:
WYCIĄGI Z ALG ANTARKTYCZNYCH – odpowiadają za syntezę i ochronę dwóch typów kolagenu, poprawiając strukturę i giętkość skóry

WZMACNIACZ KWASU HIALURONOWEGO I ELASTYNY – zwiększa syntezę kwasu hialuronowego i elastyny, minimalizując tym samym zmarszczki i linie mimiczne; ponownie definiuje owal twarzy

KOMPLEKS NAPINAJĄCY – molekuły o działaniu błonotwórczym, które działają na warstwę naskórka jak elastyczny film. Tworzą one mikrosiateczkowy napinacz, który rozciąga naskórek do góry i na zewnątrz

KWAS HIALURONOWY – bardzo długi łańcuch polimerowy, który tworzy nieokluzyjny film na powierzchni naskórka, ogranicza utratę wody z głębokich tkanek, przez co przyczynia się do nawodnienia.
Rezultaty: Skóra jest bardziej zwarta, wzmocniona i elastyczna, dla doskonałego i jednolitego wyglądu.


Częstotliwość: Jako zabieg szokowy: 5 zabiegów w krótkim przedziale czasowym (1-2 zabiegi tygodniowo). Zapobiegawczo dla młodszej skóry do zwalczania szkodliwego działania nadmiernego przebywania na słońcu lub jako przygotowanie na ważne okazje, specjalne wieczory i uroczystości: 1 zabieg co 2 tygodnie dla ogólnej liczby 5 zabiegów.
Dla podtrzymania zaleca się wykonywać 2-3 zabiegi w roku.