Zabiegi pielęgnacyjne do włosówRekonstrukcja na bazie komórek macierzystych

Zabieg rekonstruujący z formułą zawierającą kolagen oraz Phytostaminal ( komórki macierzyste ). Stworzony, aby głęboko rekonstruować włókna włosów. Rewitalizuje cebulki włosów oraz zapobiega ich starzeniu. Przekształca struktury włosów. Sprawia, że stają się mocne i wytrzymałe, nawilżone i odżywione.

Zabieg FILLER

Zabieg ten daje efekt perfekcyjnego wypełnienia i pogrubienia zbyt cienkich włosów.

Skutecznie wypełnia ubytki we włóknach włosów. Wzbogacony o mieszankę cennych składników aktywnych: mikrosfery kolagenu, olejek arganowy, proteiny jedwabiu oraz olej lniany. Zagęszcza łuski bez obciążenia fryzury. Włosy już po pierwszym użyciu stają się pełniejsze, łatwiejsze do układania.

Zabieg Ki Power

Ki-Power to program rekonstrukcji włosów oparty na działaniu naprawczych molekuł, opracowany przez specjalistów w laboratorium Echosline. Ma za zadanie skutecznie interweniować w najbardziej krytycznej fazie pogorszenia stanu włosów.
Wzbogacony w keratynę i kwas hialuronowy precyzyjnie dociera do uszkodzonych obszarów kory, naprawia i odbudowuje zniszczone włosy od wewnątrz, wzmacniając i zapewniając jędrność i elastyczność.

Sauna na włosy

Sauna na włosy sprawia, że odżywcze składniki wnikają dobrze we włosy. Głębokie nawilżenie szczególnie dobrze robi włosom zmęczonym słońcem i farbowanym. Potrzebują go nawet bardziej niż skóra – ich struktura jest ciągle narażona na uszkodzenia, a przez to łatwiej tracą wodę.
Słońce, woda i wiatr latem, czapki zimą, częste zmiany koloru, uprzednie odbarwianie, balejaż, a także trwała ondulacja oraz stosowane do utrwalenia fryzury żele, pianki i lakiery wysuszają, zlepiają, a w konsekwencji uszkadzają włosy. Po pewnym czasie takiego traktowania tracą one połysk, stają się  łamliwe, rozdwajają się na końcach. To nie tylko kwestia estetyki: zniszczone włosy są bardziej podatne na niszczące działanie mrozu, promieni UV, sztucznego ogrzewania, suszarki, lokówki, chlorowanej wody i zanieczyszczeń w powietrzu.

Efekty sauny na włosy

Sauna potęguje efekt uzyskiwany dzięki odżywce. Włosy są sprężyste, lśniące, łatwiej je rozczesać. Wilgoć i ciepło zmiękczyły bowiem ich łuskę, dzięki czemu cząsteczki keratyny i D-pantenolu mogły wniknąć w głąb łodyg, wzmocnić je i uszczelnić. Cząsteczki preparatu pozostaną we włosach, lecz z każdym myciem będą wypłukiwane. Dlatego zabieg warto powtarzać – najlepiej co tydzień. Pełny i trwały efekt regenerujący daje kuracja miesięczna (4-5 razy).

Zabiegi SPA na włosy

Są to zabiegi mocno nawilżające, naprawcze i zapobiegające wypłukiwaniu się koloru. Nie zawierają silikonów i parabenów. Mogą być wykonywane  przy użyciu sauny, która umozliwia wprowadzenie składników aktywnych głęboko w łuskę włosa.