NowościLaser diodowy – trwałe usuwanie owłosienia

Podstawą terapeutyczną działania lasera diodowego jest fototermoliza selektywna następująca pod wpływem ciepła. Światło lasera podczerwonego o długości fali 800-810 nm wnika głęboko w skórę właściwą, gdzie energia jest przekształcana w ciepło i jest wybiórczo absorbowana przez barwnik zawarty w skórze i we włosie – MELANINĘ, co powoduje szybkie ogrzanie i uszkodzenie się trzonu włosa i mieszka włosowego. Skutkiem jest usunięcie włosa, brak jego regeneracji i nieodrastanie oraz uszkodzenie włókien kapilarnych ( odżywiających cebulkę włosa). Komórki mieszka będące celem „ataku” leżą na głębokości ok. 1,5cm w głębi skóry.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce kosmetyka – laser diodowy:

https://salonmetamorfozy.pl/kosmetyka/laser-diodowy-trwale-usuwanie-zbednego-owlosienia/

Laserowe fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie polega na precyzyjnym i kontrolowanym podgrzaniu włókien kolagenowych w skórze w celu zainicjowania procesu regeneracji. Fala świetlna o odpowiedniej długości przenika przez tkankę powodując hiperemię ( miejscowe przekrwienie ). Dzięki temu tkanka jest bardziej ożywiona. Dodatkowo emitowane fale wpływają na hemoglobinę w głębszych warstwach skóry, nie powodując jej koagulacji. Wywołuje to ekspresję śródbłonkowego czynnika wzrostu i cytokin prozapalnych. Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, włókna kolagenowe skracają się i przebudowują dzięki czemu wyraźnie poprawia napięcie i elastyczność skóry, likwiduje drobne zmarszczki, zwęża pory, rozświetla cerę, jednocześnie usuwa przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce kosmetyka – fotoodmładzanie:

https://salonmetamorfozy.pl/kosmetyka/fotoodmladzanie/

Karboksyterapia

Terapia dwutlenkiem węgla to łagodny, bezpieczny  i skuteczny zabieg. Redukuje m.in. cellulit, rozstępy, blizny, cienie pod oczami oraz skutecznie rozbija tkankę tłuszczową. Ujędrnia i wzmacnia skórę, poprawia kondycję włosów, przyspiesza procesy gojenia, zmniejsza obrzęki, regenerując jednocześnie włókna kolagenowe skóry, co przywraca jej sprężystość, elastyczność i zrelaksowany wygląd.  Skuteczność karboksyterapii wykazano również w leczeniu ognisk łuszczycy, owrzodzeń skórnych, trądzików i w rewitalizacji skóry. Karboksyterapia często stosowana jest do korekty okolic oka w celu podniesienia opadającej powieki, tzw. worków i cieni pod oczami.

Karboksyterapia może być zarówno uzupełnieniem zabiegów wypełniających i liftingujących, jak i propozycją dla Klientów, którzy poszukują metod niewymagających wstrzykiwania wypełniacza czy botoksu.

Największą zaletą zabiegu z zastosowaniem dwutlenku węgla jest to, że nie powoduje on wyłączenia z codziennych zajęć! Już po ok. 10 minutach po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności!

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce kosmetyka – karboksyterapia:

Karboksyterapia – NOWOŚĆ !!!

Lipoliza

Zabieg lipolizy iniekcyjnej to obecnie najnowocześniejsza metoda bezoperacyjnego usuwania tkanki tłuszczowej oraz modelowania wybranych partii ciała i twarzy. Jest ona skuteczną alternatywą dla liposukcji, a jej efekty są trwałe. Lipoliza jest też zdecydowanie tańsza dla pacjentów oraz, co najważniejsze, nie tak bolesna jak liposukcja, a także w pełni BEZPIECZNA- a co się z tym wiąże przed zabiegiem nie są wymagane żadne dodatkowe badania. Przy dużej otyłości warto zastosować inne metody.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce kosmetyka – lipoliza