Strefa kobiet w ciążyW okresie ciąży zachodzą ogromne zmiany w organizmie każdej kobiety, zmiany hormonalne występuje tzw. burza hormonów. Burza ta nie pozostawia naszego organizmu bez zmian. Panuje przekonanie, że każda kobieta w ciąży wygląda pięknie. Jest to niewątpliwie prawda, lecz przyszłe Mamy nie powinny zapominać o stałej pielęgnacji, a nawet fundować sobie od czasu do czasu małe przyjemności. W naszym gabinecie oferujemy program zabiegowy, przygotowany specjalnie dla kobiet w ciąży.

Przygotowaliśmy dla Ciebie Przyszła Mamo, propozycję zabiegów i usług którym możesz podać się, oddając swoje ciało w nasze bezpieczne ręce. U nas możesz skonsultować każdy swój problem. Zabiegi są tak skompletowane aby były w 100% bezpieczne dla Ciebie i dziecka. Możesz być pewna że w naszym salonie urody spotka cię tylko profesjonalna i miła obsługa

ZANIM ZOSTANĘ  MAMĄ

Zabieg na twarz BIOLINE Hydratante

Zabieg przeznaczony dla skóry „zmęczonej”. Zachowuje i zwiększa nawilżenie skóry oraz zabezpiecza ją przed ponownym odwodnieniem. Zawiera dużą ilość substancji nawadniających i hydro-ochronnych transportowanych specjalnymi i innowacyjnymi systemami nośników.

Peeling Medyczny AZA PEEL

Wykazuje działanie przeciwbakteryjne zarówno dla bakterii tlenowych jak i beztlenowych, ponadto działa przeciwzapalne powstrzymując wolne rodniki. Przeciwdziała rozkładowi łoju i lipidów na składniki drażniące i nasilające zmiany trądzikowe. Zapobiega powstawaniu zaskórników poprzez wpływ na proces końcowej keratynizacji mieszków włosowych. Hamując tyrozynazę uniemożliwia powstawanie przebarwień, ponadto blokuje aktywność nadaktywnych melanocytów.

Stosowanie: Nie ma przeciwwskazań, aby zabieg ten być stosowany przez cały rok, czyli również latem. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 6-12 zabiegów przeprowadzanych w odstępach dwóch tygodni, ale dla poprawienia wyglądu skóry może być on stosowany jako kuracja jednorazowa. Warto wiedzieć, że jest przeznaczony również dla kobiet w ciąży, a po zastosowaniu kwasu azelainowego u pacjentek czasem pojawia się rumień, świąd, pieczenie czy złuszczanie skóry.

Zabieg SPA Pedicure

Nogi to jedna z tych części ciała, na którą podczas ciąży trzeba zwracać baczną uwagę – to one będą przecież dźwigać stale rosnący brzuch. W okresie ciąży kobiety często skarżą się na obolałe, opuchnięte nogi, skurcze łydek czy żylaki. Na szczęście są sposoby, by twoje nogi  nie dokuczały ci zbytnio i prezentowały się pięknie.

Masaż stóp, oczywiście z pominięciem refleksoterapii, który nie jest co prawda zakazany, ale nie jest też polecany przyszłym mamom, zmniejszy opuchliznę. Przypominamy, że w naszym salonie posiadamy autoklaw do sterylizacji, w związku z tym gwarantujemy, że narzędzia do pedicure są właściwie sterylizowane i otwierane bezpośrednio przy Kliencie.
Program nawilżająco-wygładzający essie to wspaniały 5-etapowy zabieg łączący głębokie działanie złuszczające i nawilżające, aby zmiękczyć skórę. Luksusowa gama opracowana została, aby delikatnie usunąć martwe komórki skóry oraz nasycić skórę odżywczym nawilżeniem dla zapewnienia poczucia komfortu. Przyjemne konsystencje i urzekające zapachy relaksują i odprężają ciało, umysł, a nawet podeszwę stopy.
Stylizacja rzęs
Aby czuć się dobrze i komfortowo na sali porodowej możesz zdecydować się na przedłużenie i zagęszczenie rzęs. W naszym salonie przedłużamy rzęsy metodami 1:1 , 2D, 3D, 4D, 5D
Podczas zabiegu wykonujemy kilku minutowe przerwy, zwłaszcza w zaawansowanej ciąży, aby przyszła Mama czuła się komfortowo i mogła w tym czasie chwilkę odpocząć od leżenia w tej samej pozycji.
Wszystkie wymienione wyżej zabiegi możemy przeprowadzić jeśli ciąża nie jest zagrożona i przebiega bez komplikacji. Przyszłe Mamy zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszym Kosmetologiem, podczas których opowiemy o procedurze zabiegu oraz odpowiemy na wszystkie pytania. Przed każdym zabiegiem konsultujemy się z lekarzem, aby zapewnić naszym Klientką poczucie bezpieczeństwa.